Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Bilförsäljning Lidköping

Benny Jonsson

Benny Jonsson

Personbilar
Telefon: 0510-866 39
benny.jonsson@lidbil.se

Per Holm

Per Holm

Personbilar
Telefon: 0510-866 38
per.holm@lidbil.se

Gabriella Fernhag

Gabriella Fernhag

Personbilar
Telefon: 0510-866 32
gabriella.fernhag@lidbil.se

Marcus Josefsson

Marcus Josefsson

Personbilar
Telefon: 0510-866 20
marcus.josefsson@lidbil.se

Henrik Gilbertsson

Henrik Gilbertsson

Transportbilar
Telefon: 0510-866 30
henrik.gilbertsson@lidbil.se

Joachim Bernehäll

Joachim Bernehäll

Försäljningschef
Telefon: 0510-866 03
joachim.bernehall@lidbil.se

Martina Westbeck

Martina Westbeck

Juniorsäljare
Telefon: 0510-86608
martina.westbeck@lidbil.se

Robert Andersson

Robert Andersson

Testare

« Tillbaka till föregående sida
Webbproduktion: Entos