Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Kustväg

Bilverkstad Lidköping

Jens Quasters

Jens Quasters

Personlig servicetekniker/Verkstadscoach
Telefon: 0510-866 47
jens.quasters@lidbil.se

Linus Andersson

Linus Andersson

Personlig servicetekniker/Verkstadscoach
Telefon: 0510-866 41
linus.andersson@lidbil.se

Andy Svensson

Andy Svensson

Personlig servcietekniker
Telefon: 0510-866 12
andy.svensson@lidbil.se

Gustaf Stenhammar

Gustaf Stenhammar

Personlig servicetekniker
Telefon: 0510-866 48
gustaf.stenhammar@lidbil.se

Magnus Irhage

Magnus Irhage

Personlig servicetekniker
Telefon: 0510-866 31
magnus.irhage@lidbil.se

Mattias Håkans

Mattias Håkans

Personlig servicetekniker
Telefon: 0510-866 44
mattias.hakans@lidbil.se

Anders Svensson

Anders Svensson

Tekniker
Telefon: 0510-866 09
anders.svensson@lidbil.se

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Internmekaniker

anders.nilsson@lidbil.se

Linus Gustavsson

Linus Gustavsson

Internmekaniker

linus.gustavsson@lidbil.se

Rasmus Jonsson

Rasmus Jonsson

Personlig Servicetekniker
Telefon: 0510-866 34
rasmus.jonsson@lidbil.se

Ewa Pettersson

Ewa Pettersson

Verkstadsadministratör
Telefon: 0510-866 24
ewa.pettersson@lidbil.se

Mikael Karlsson

Mikael Karlsson

Verkstadschef
Telefon: 0510-866 13
mikael.karlsson2@lidbil.se

« Tillbaka till föregående sida
Webbproduktion: Entos