Kontakt Bilservice

Butik & Reservdelar Lidköping

Lidbil Studio 22553 Erik

Erik Valjus 

Kundcentra & biluthyrning

 erik.valjus@lidbil.se

Lidbil Lidkoping4063

Heikki Tietäväinen 

Kundcentra & biluthyrning

 0510-866 29
 heikki@lidbil.se

mfr 18035 Ida Hagman

Ida Hagman 

Kundcentra & biluthyrning

 0510-866 25
 Ida.hagman@lidbil.se

Lidbil Lidkoping Philip F

Philip Fernhed 

Reservdelar

 philip.fernhed@lidbil.se

mfr 18097 Julia Svensson

Julia Svensson 

Butik/Skadeverkstad

 0510-30 10 70
 julia.svensson@lidbil.se

Lidbil Lidköping Amanda A

Amanda Apelqvist 

Föräldraledig

 0510-866 26
 amanda.apelqvist@lidbil.se

Butik & reservdelar Vara

Lidbil Vara3504

Lennart Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 41
 lennart.karlsson@lidbil.se

Lidbil Vara3565

Mikael Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 55
 mikael.karlsson@lidbil.se

Britt Magnusson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 51
 Britt.magnusson@lidbil.se

Däckverkstad Lidköping

Lidbil Lidköping Daniel L 2

Daniel Larsson  

Däck

 daniel.larsson@lidbil.se