Kontakta säljare

Öppettider försäljning Lidköping

Måndag – Fredag: 10-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Öppettider försäljning Vara

Måndag – Fredag: 10-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Försäljare Lidköping

lidbil 2575 oskar

Oskar Karlsson 

Säljchef Lidköping/Vara

 0510-30 11 02
 oskar.karlsson@lidbil.se

mfr 18149 Daniel Fredin

Daniel Fredin 

Transportbilsförsäljare/Företagssäljare

 0510-866 35
 daniel.fredin@lidbil.se

Lidbil Lidkoping3965

Benny Jonsson 

Bilförsäljare Volvo och begagnat

 0510-866 39
 benny.jonsson@lidbil.se

nedladdning

Alexander Broström 

Bilförsäljare

 0510-866 08
 alexander.brostrom@lidbil.se

Lidbil Lidköping Martina W 2

Martina Westbeck 

Föräldraledig

 0510-866 38
 martina.westbeck@lidbil.se

mfr 7410

Madeleine Holm 

Marknadsstrateg

 madeleine.holm@lidbil.se

Försäljare Skara (Lidbil Begagnatcenter öppet 10-17 eller bokad tid 0510-30 10 69)

nedladdning

Oskar Jolesjö 

Bilförsäljare Lidbil Begagnatcenter

 0511- 44 18 42
 oscar.jolesjo@lidbil.se

nedladdning

Anki Bragd 

Bilförsäljare Lidbil Begagnatcenter

 0511-44 18 43
 anki.bragd@lidbil.se

Försäljare Vara

2020812 lidbil studio2046 henrik retusch

Henrik Klang 

Bilförsäljare

 0512- 335 43
 henrik.klang@lidbil.se

20200824 lidbil studio4105 karl

Karl Gustafsson 

Bilförsäljare

 0512-335 42
 karl.gustafsson@lidbil.se