Kontakta säljare

Öppettider försäljning Lidköping

Måndag – Fredag: 10-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Öppettider försäljning Vara

Måndag – Fredag: 10-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Försäljare Lidköping

mfr 18135 Oskar Karlsson

Oskar Karlsson 

Teamleader Lidköping/Bilförsäljare Volvo/begagnat

 0510-30 11 02
 oskar.karlsson@lidbil.se

lidbil 25533 gabriella f

Gabriella Fernhag 

Företagssäljare Volvo

 0510-866 32
 gabriella.fernhag@lidbil.se

mfr 12365

Annica Li 

Bilförsäljare Begagnat

 0510-866 08
 Annica.li@lidbil.se

mfr 18149 Daniel Fredin

Daniel Fredin 

Transportbilsförsäljare

 0510-866 35
 daniel.fredin@lidbil.se

Lidbil Lidköping Martina W 2

Martina Westbeck 

Bilförsäljare Volvo och begagnat

 0510-866 38
 martina.westbeck@lidbil.se

Lidbil Lidkoping3965

Benny Jonsson 

Bilförsäljare Volvo och begagnat (Måndag-fredag 10-13)

 0510-866 39
 benny.jonsson@lidbil.se

mfr 7410

Madeleine Holm 

Marknadsstrateg

 madeleine.holm@lidbil.se

Försäljare Skara (Lidbil Begagnatcenter öppet 10-17 eller bokad tid 0510-30 10 69)

2020812 lidbil studio1994 fredrik

Fredrik Blomkvist 

Bilförsäljare/Inköp Lidbil Begagnatcenter

 0510-30 10 69
 fredrik.blomkvist@lidbil.se

20200824 lidbil studio4105 karl

Karl Gustafsson 

Bilförsäljare Lidbil Begagnatcenter

 0512-335 42
 karl.gustafsson@lidbil.se

Försäljare Vara

2020812 lidbil studio2046 henrik retusch

Henrik Klang 

Bilförsäljare

 0512- 335 43
 henrik.klang@lidbil.se