Kontakta säljare

Öppettider försäljning Lidköping

Måndag – Fredag: 9-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Öppettider försäljning Vara

Måndag – Fredag: 9-18
Lördag: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Försäljare Lidköping

Lidbil Lidkoping Gabriella F

Gabriella Fernhag 

Försäljningschef

 0510-866 32
 gabriella.fernhag@lidbil.se

Lidbil Lidkoping Marcus J

Marcus Josefsson 

Bilförsäljare Volvo/Begagnat

 0510-866 20
 marcus.josefsson@lidbil.se

mfr 12365

Annica Djup 

Bilförsäljare Renault, Dacia, Begagnat

 0510-866 08
 Annica.Djup@lidbil.se

mfr 18149 Daniel Fredin

Daniel Fredin 

Företagssäljare

 0510-866 35
 daniel.fredin@lidbil.se

mfr 7410

Madeleine Holm 

Marknadssamordnare

 madeleine.holm@lidbil.se

mfr 18135 Oskar Karlsson

Oskar Karlsson 

Bilförsäljare Volvo/begagnat

 0510-30 11 02
 oskar.karlsson@lidbil.se

Lidbil Lidkoping3965

Benny Jonsson 

Bilförsäljare Volvo/Begagnat (Sjukskriven)

 0510-866 39
 benny.jonsson@lidbil.se

Lidbil Lidköping Martina W 2

Martina Westbeck 

Föräldraledig

 0510-866 38
 martina.westbeck@lidbil.se

Försäljare Vara

Lidbil Vara3654

Bengt Brolin 

Bilförsäljare Volvo/Renault/begagnat

 0512-335 42
 bengt.brolin@lidbil.se

Lidbil Studio 22654 Tony

Tony Nylander 

Bilförsäljare Volvo/Renault/begagnat

 0512-335 43
 tony.nylander@lidbil.se

mfr 18017 joakim kjellgren

Joakim Kjellgren 

Platschef och Begagnatansvarig Lidbil

 0512-335 47
 joakim.kjellgren@lidbil.se