Slider

Kontakt och öppettider Lidköping

Besöksadress
Mellbygatan 48

Postadress
Box 911, 531 19 LIDKÖPING

Växel
0510 – 866 00

Öppettider försäljning

Mån – Fre: 9-18
Lör: 10-14

Lördagsstängt under juni, juli och augusti samt lördagar som infaller på en röd dag eller afton.

Öppettider butik

Mån – Fre:  7-17

Under juni, juli och augusti har vår däckverkstad och butik öppet mellan kl 7-16

Öppettider verkstad

Serviceverkstad Mån – fre: 7-16
Däckverkstad Mån – fre: 8-17
Plåtverkstad Mån – fre: 7-16
Lackering Mån – fre:  7-16

Under juni, juli och augusti har vår verkstad öppet mellan kl 7-16.

Avvikande öppettider

Hittar ni här

Butik & Reservdelar Lidköping

Lidbil Lidkoping Benny Joh

Benny Johansson  

TF Eftermarknadschef Lidköping

  0510-866 27
  benny.johansson@lidbil.se

Lidbil Studio 22553 Erik

Erik Valjus  

Kundcentra & biluthyrning

  erik.valjus@lidbil.se

mfr 18035 Ida Hagman

Ida Hagman  

Kundcentra & biluthyrning

  0510-866 25
  Ida.hagman@lidbil.se

Lidbil Lidkoping4063

Heikki Tietäväinen  

Kundcentra & biluthyrning

  0510-866 29
  heikki@lidbil.se

Lidbil Lidkoping Philip F

Philip Fernhed  

Reservdelar

  philip.fernhed@lidbil.se

mfr 18097 Julia Svensson

Julia Svensson  

Butik/Skadeverkstad

 0510-30 10 70
  julia.svensson@lidbil.se

Lidbil Lidköping Amanda A

Amanda Apelqvist  

Föräldraledig

  0510-866 26
  amanda.apelqvist@lidbil.se