Kontaktuppgifter

Lidköping

Växel
0510-866 00

E-post
info@lidbil.se

Vara

Växel
0512-335 40

E-post
info@lidbil.se

Bilförsäljning Lidköping

mfr 18135 Oskar Karlsson

Oskar Karlsson 

Teamleader Lidköping/Bilförsäljare Volvo/begagnat

 0510-30 11 02
 oskar.karlsson@lidbil.se

lidbil 25533 gabriella f

Gabriella Fernhag 

Företagssäljare Volvo

 0510-866 32
 gabriella.fernhag@lidbil.se

mfr 12365

Annica Li 

Bilförsäljare begagnat

 0510-866 08
 Annica.li@lidbil.se

mfr 18149 Daniel Fredin

Daniel Fredin 

Transportbilsförsäljare IVECO

 0510-866 35
 daniel.fredin@lidbil.se

Lidbil Lidköping Martina W 2

Martina Westbeck 

Bilförsäljare Volvo och begagnat

 0510-866 38
 martina.westbeck@lidbil.se

Lidbil Lidkoping3965

Benny Jonsson 

Bilförsäljare Volvo och begagnat (Måndag-fredag 10-13)

 0510-866 39
 benny.jonsson@lidbil.se

mfr 7410

Madeleine Holm 

Marknadsstrateg

 madeleine.holm@lidbil.se

Bilförsäljning Skara (Lidbil Begagnatcenter)

2020812 lidbil studio1994 fredrik

Fredrik Blomkvist 

Bilförsäljare/inköpare Lidbil Begagnatcenter i Skara

 0510-30 10 69
 fredrik.blomkvist@lidbil.se

20200824 lidbil studio4105 karl

Karl Gustafsson 

Bilförsäljare Lidbil Begagnatcenter

 0512-335 42
 karl.gustafsson@lidbil.se

Bilförsäljning Vara

lidbil 26276 henrik k

Henrik Klang 

Bilförsäljare

 0512-335 43
 henrik.klang@lidbil.se

Bilverkstad Lidköping

lidbil 24757 benny j

Benny Johansson 

Eftermarknadschef Lidköping

 0510-866 27
 benny.johansson@lidbil.se

lidbil 24778 magnus r

Magnus Robertsson 

Servicekoordinator/Verkstadsadministratör

 0510-866 14
 magnus.robertsson@lidbil.se

Lidbil Lidkoping Jens Q 2

Jens Quasters 

Verkstadscoach

 0510-866 47
 jens.quasters@lidbil.se

lidbil 26401 rasmus j

Rasmus Jonsson 

Teamleader Internverkstad/Däckverkstad

 0510-866 34
 rasmus.jonsson@lidbil.se

lidbil 24839 anders n

Anders Nilsson 

Personlig servicetekniker Volvo, Polestar

 0510-30 11 03
 anders.nilsson@lidbil.se

lidbil 25044 andy s

Andy Svensson 

Personlig servicetekniker Renault

 0510-866 12
 andy.svensson@lidbil.se

lidbil 24894 linus a

Linus Andersson 

Personlig servicetekniker Volvo, Polestar

 0510-866 41
 linus.andersson@lidbil.se

lidbil 24911 linus s

Linus Svensson 

Personlig servicetekniker Volvo

 0510-866 48
 linus.svensson@lidbil.se

lidbil 24964 sebastian a

Sebastian Axelsson 

Personlig servicetekniker Volvo

 0510-866 43
 sebastian.axelsson@lidbil.se

lidbil 25003 anders s

Anders Svensson 

Diagnostekniker

 0510-866 09
 anders.svensson@lidbil.se

lidbil 25673 johan o

Johan Ottersten 

Personlig servicetekniker Volvo, Renault

 0510-866 42
 johan.ottersten@lidbil.se

lidbil 25087 gustav J

Gustav Jansson 

Personlig servicetekniker Volvo

 0510-866 23
 gustav.jansson@lidbil.se

lidbil 25119 jonathan h

Jonathan Hansson 

Personlig servicetekniker Renault

 0510-866 44
 jonathan.hansson@lidbil.se

lidbil 24814 karl f

Karl Frostedal 

Personlig servicetekniker Volvo

 0510-866 13
 karl.frostedal@lidbil.se

lidbil 29347 erik

Erik Nilsson 

Personlig servicetekniker Volvo, Renault

 0510-866 25
 erik.nilsson@lidbil.se

Bilverkstad Vara

lidbil 28213 johannes

Johannes Svensson 

Teamleader verkstad Vara

 0512-335 56
 Johannes.Svensson@lidbil.se

lidbil 26311 per olof n

Per-Olof Nilsson 

Personlig servicetekniker Volvo, diagnostekniker

 0512-335 46
 perolof.nilsson@lidbil.se

lidbil 26332 denny z

Denny Zetterström 

Personlig Servicetekniker Volvo, Renault

 0512-335 58
 denny.zetterstrom@lidbil.se

lidbil 26196 fredrik s

Fredrik Svensson 

Personlig servicetekniker Volvo, Iveco

 0512-335 53
 fredrik.svensson@lidbil.se

lidbil 26222 filiph b

Filiph Brus 

Personlig servicetekniker Volvo

 0512-335 52
 Filiph.brus@lidbil.se

lidbil 28287 sara

Sara Strömdahl 

Intern tekniker

 sara.stromdahl@lidbil.se

lidbil 24950 magnus i

Magnus Irhage 

Personlig servicetekniker Volvo

 0510-866 31
 magnus.irhage@lidbil.se

Däckverkstad Lidköping

lidbil 25132 daniel l

Daniel Larsson 

Däck

 daniel.larsson@lidbil.se

lidbil 25187 emil t

Emil Tigerberg 

Däck

 emil.tigerberg@lidbil.se

lidbil 29442 murad

Murad Hussein 

Däckmontör

Plåtverkstad och Lackering

lidbil 25223 stefan a

Stefan Andreasson 

Skaderådgivare

 0510-866 16
 stefan.andreasson@lidbil.se

lidbil 25272 patrik a

Patrik Andersson 

Skadecoach/Skadetekniker

lidbil 25238 robert a

Robert Andersson 

Skaderådgivare

 Telefon: 0510 - 866 33

lidbil 25371 daniel a

Daniel Andersson 

Skadetekniker

lidbil 25409 anders f

Anders Frisk 

Skadetekniker

lidbil 28188 midhat

Midhat Halilovic 

Skadetekniker

lidbil 25474 thomas a

Thomas Ahlen 

Skadetekniker

lidbil 25467 toni m

Toni Kämäräinen 

Skadetekniker

lidbil 25553 andreas j

Andreas Jonsson 

Slip och lacktekniker

lidbil 25567 sofia k

Sofia Kilander 

Efterjusterare

lidbil 25303 robbin n

Robin Nyström 

Lackcoach

 Robbin.Nystrom@lidbil.se

lidbil 25585 jakob

Jakob Rohman 

Slip och lacktekniker

lidbil 25622 madeleine w

Madeleine Wettermark 

Slip och lacktekniker

Butik & Reservdelar Lidköping

lidbil 24757 benny j

Benny Johansson 

Eftermarknadschef Lidköping

 0510-866 27
 benny.johansson@lidbil.se

lidbil 28229 amanda

Amanda Apelqvist 

Hertz , Tvätt och Tanka

 0510-866 26
 amanda.apelqvist@lidbil.se

lidbil 25741 erik

Erik Valjus 

Kundcentra & biluthyrning

 0510-866 28
 erik.valjus@lidbil.se

lidbil 25793 heikki

Heikki Tietäväinen 

Kundcentra & biluthyrning

 0510-866 29
 heikki@lidbil.se

lidbil 29388 karolin

Karolin Thörn 

Reservdelar, Däckverkstad, Hertz biluthyrning

 0510- 301561
 karolin.thorn@lidbil.se

Butik & reservdelar Vara

lidbil 26236 lennart k

Lennart Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 41
 lennart.karlsson@lidbil.se

Lidbil Vara3565

Mikael Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 55
 mikael.karlsson@lidbil.se

Rekond Lidköping

Rekond Vara

lidbil 28204 jimmy

Jimmy Pettersson 

Hyrbilar Lidköping

lidbil 28229 amanda

Amanda Apelqvist 

Föräldraledig

 0510-866 26
 amanda.apelqvist@lidbil.se

lidbil 25741 erik

Erik Valjus 

Kundcentra & biluthyrning

 erik.valjus@lidbil.se

lidbil 25793 heikki

Heikki Tietäväinen 

Kundcentra & biluthyrning

 0510-866 29
 heikki@lidbil.se

Hyrbilar Vara

lidbil 26236 lennart k

Lennart Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 41
 lennart.karlsson@lidbil.se

Lidbil Vara3565

Mikael Karlsson 

Kundcentra, biluthyrning, reservdelar & däck

 0512-335 55
 mikael.karlsson@lidbil.se

Administration

mfr 12356

Therese Fahlgren 

Ekonomichef

 0510-866 02
 therese.fahlgren@lidbil.se

lidbil 25829 catarina l

Catarina Lennerling 

Redovisning / Administration

 0510-866 36
 catarina.lennerling@lidbil.se

Lidbil Lidkoping4364

Elin Granath 

Redovisning / Administration

 0510-866 17

lidbil 25847 malin

Malin Gyltman 

Leveransadministration

 0510-86604
 malin.gyltman@lidbil.se

2020604 lidbil studio0525 anette

Anette Sönnerling Elofsson 

Miljö och kvalitetssamordnare

 0510-301104
 anette.sonnerling@lidbil.se

Företagsledning

mfr 12356

Therese Fahlgren 

Ekonomichef

 0510-866 02
 therese.fahlgren@lidbil.se

lidbil 24757 benny j

Benny Johansson 

Eftermarknadschef Lidköping

 0510-866 27
 benny.johansson@lidbil.se

2020604 lidbil studio0525 anette

Anette Sönnerling Elofsson 

Kvalitet- och miljösamordnare

 0510-301104
 anette.sonnerling@lidbil.se